2023-04-07 Komunikat Rady Zakładowej ZNP UEW w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia członków ZNP UEW

Informujemy, iż na dzień 27.04.2023 (tj. czwartek) zostało zaplanowane Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków ZNP UEW .

Zebranie odbędzie się w formie hybrydowej (tj. stacjonarnie / zdalnie zarówno dla członków we Wrocławiu jak i w Jeleniej Górze z wykorzystaniem aplikacji Microsoft TEAMS w domenie znp.edu.pl.

Link do uczestnictwa członków ZNP UEW jak i głosowania w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu zostanie w dniu 24.04.2023r przesłany na Państwa adresy e-mail w domenie ZNP.EDU.PL

Osoby, które mają ograniczony dostęp do komputera oraz Internetu będą mogły skorzystać z wyznaczonych stanowisk komputerowych na Uczelni (Wrocław / Jelenia Góra). Takie osoby zobligowane są osobiście przyjść na Uczelnię do przygotowanych sal.

Informacja ws. wyznaczonych sal (WG / JG) zostanie przekazana w następnym komunikacie.

Rada Zakładowa ZNP UEW ustala wstępny porządek obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia członków ZNP UEW:

1. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia – 27.04.20213. godz. 13:00 (ten sam dzień) , w przypadku braku quorum godz. 13:30 (ten sam dzień)
2. Sprawozdanie finansowe Rady Zakładowej ZNP UEW
3. Dyskusja nad sprawozdaniem finansowym
4. Opinia Komisji Rewizyjnej ZNP UEW do sprawozdania finansowego Rady Zakładowej ZNP UEW
5. Zatwierdzenie sprawozdania , podjęcie uchwały – blok głosowania
6. Wybory uzupełniające do Komisji Rewizyjnej ZNP UEW